Sinema

Yayın Tarihi: Haziran 15th, 2012 | Yazar: easymambo

Buz Devri:Kıtalar Ayrılıyor (Ice Age:Continental Drift) 13 Temmuz 2012’de 3D Olarak Sinemalarda

 

2010’un son aylarında ilk kısa filmiyle sevenlerine merhaba diyen Buz Devri serisinin dördüncü bölümü Buz Devri:Kıtalar Ayrılıyor (Ice Age:Continental Drift)’un kavuşmamıza çok az kaldı…Lanetli palamutunun peşinde koşan tarih öncesi sincap Scrat, bu son macerada kıtaları birbirinden ayırırken, kendini bir anda tehlikelerle dolu bir deniz macerasında buluverir.

 

Bir önceki bölümü ile dünya çapında 886 milyon dolar kazanan serinin dördüncü bölümü, Manny, Diego ve Sid’i tekrar biraraya getirirken, yeni karakterlerle de seriye renk katıyor. Kıtaların ayrılmasıyla birbirlerinden kopan ve okyanusta derme çatma bir gemi ile maceraya atılan kahramanlarımız, hem egzotik okyanus canavarlarıyla hem de acımasız korsanlarla baş edecektir.

Buz Devri:Kıtalar Ayrılıyor (Ice Age:Continental Drift) 13 Temmuz’da 3D olarak vizyona girecek…Bu eğlenceli serüven kaçmaz..

Tags: ,


Yazar Hakkında

Hayallerine ve hayal etmeye, güzel yaşamaya, stil sahibi olmanın önemine, dahası güzel olan şeyleri paylaşmaya, hala iyi olan herkesin birgün mutlaka kazanacağına inanan ve bu bu inançlarını harflere döken paylaşımcı :) Hayat herşeye rağmen güzeldir...Üste Çık ↑