Yaşam

Yayın Tarihi: Kasım 11th, 2013 | Yazar: modastilyasam

0

Sarayda JMendel Defilesi

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile ihtiyaç sahibi veya engelli bireylerin eğitim ve sağlık ihtiyaçlarına katkıda bulunarak toplumda sosyal dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği yeni bir etkinlikle hayırsever hanımları bir araya getirdi. Monik İpekel başkanlığında, Revna Demirören, , Sitare Akdilek, Ayşegül Toplusoy, Demet Sabancı, Fatoş Altınbaş Sarıgül ve Prof. Selahattin Kuru tarafından kurulan dernek, kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği etkinliklerle dikkat çekmeye devam ediyor.

Sayın İtalyan Büyükelçisi Gianpaolo Scarante’nin eşi Sayın Barbara Marengo hanımefendinin himayelerinde, Polar Moda işbirliği ve Banu Noyan‘ın koreografisiyle, dünyaca ünlü modacı JMENDEL’in tasarımları Venedik Sarayında sergilendi. Venedik Sarayı’nın tarihi ve büyülü atmosferinde gerçekleşen görkemli defile öncesinde dernek yöneticileri, etkinliğe destek veren yardımsever hanımlar için çok özel sürprizler hazırladılar. Begüm Şen’in sunumuyla gerçekleşen defile sonrası Yönetim Kurulu üyesi Revna Demirören emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşekkür etti. Defile sonrası gerçekleşen çekilişle, davetli hanımlar özel hediyelere sahip oldular.

Defileden elde edilen tüm gelir ise, Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği’nin projeleri için kullanılıyor… Daha gelişmiş bir toplum yaratılması, eğitimde fırsat eşitliği ve her türlü şiddetin engellenmesi için ihtiyacı saptayıp, bu ihtiyaca cevap verecek projeleri geliştirip, bunları dernek destekçileri ve sponsorlar yardımıyla gerçekleştirmek için kurulan derneğin bu etkinliğine yardımsever hanımlar tarafından büyük ilgi gösterildi.

Sarayda-J-Menderl-Defilesi-10 Sarayda-J-Menderl-Defilesi-09 Sarayda-J-Menderl-Defilesi-08 Sarayda-J-Menderl-Defilesi-07 Sarayda-J-Menderl-Defilesi-06 Sarayda-J-Menderl-Defilesi-05 Sarayda-J-Menderl-Defilesi-04 Sarayda-J-Menderl-Defilesi-03 Sarayda-J-Menderl-Defilesi-02 Sarayda-J-Menderl-Defilesi-01

Tags: , , ,


Yazar Hakkında

Modastilyasam.com ile artık Türkiye ve Dünya modası parmaklarınızın ucunda. ***Moda Stil Yaşam , Hayata Renk Katan Herşey***Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑