Yeni Wolkswagen CC Göz Kamaştırıyor

Dinamik tasarımı ve etkileyici performansıyla eşsiz bir coupe, benzersiz konforu ve göz alıcı şıklığıyla klasik bir sedan.

En çok tercih edilen bu iki otomobil türünün en güçlü yanları birleşti ve ortaya bir başyapıt çıktı: Huzurlarınızda Yeni Volkswagen CC.

Teknoloji ve Tasarım birbirine hiç bu kadar yakışmamıştır.

Yeni Volkswagen CC’nin adeta baştan yaratılan ön kısmı, teknolojisi ve sergilediği estetik açısından övgüyü hak ediyor.  LED gündüz sürüş farlarının eşlik ettiği akıllı bi-Xenon ön farlar, etkileyici krom radyatör ızgarasıyla birleşerek çarpıcı bir görünüm oluşturuyor.

Sonuç: Göz alıcı ve hayranlık uyandıran bir ilk izlenim.

Bir otomobil daha ne kadar kışkırtıcı olabilir?

Yeni Volkswagen CC, eşsiz tasarımını üstün sürüş özellikleriyle birleştiriyor. Dinamik ve şık tasarımıyla seçkin zevklere hitap ederken adaptif şasi kontrolü DCC sayesinde sürücüsüne sürüş dinamiğini seçme olanağı sağlıyor.

Sportif bir sürüş mü, yoksa konforlu bir yolculuk mu?

En Gelişmiş motorların birinci sınıf donanımla buluştuğu an. Yeni Volkswagen CC, sahip olduğu öncü motor teknolojileriyle güçlü kişiliğini gözler önüne seriyor. Yüksek çekiş gücüne sahip benzinli TSI ve bluemotion teknolojili TDI dizel motorlar sayesinde, hayallerin ötesinde bir performansı düşük yakıt tüketimiyle sunuyor.

Yeni Volkswagen CC, göz alıcı spor sedan tasarımıyla dikkatleri üzerine çekerken aynı zamanda doğayı ve bütçenizi de düşünüyor.
Yakıt tüketimi ve Co2 emisyonları hakkında detaylı bilgiyi teknik özellikler kısmında bulabilirsiniz. Bu arabayla konfor anlayışınız sonsuza kadar değişebilir.

Söz konusu konfor olduğunda, Yeni Volkswagen CC sedan ruhunu ortaya koyuyor. Yeni Volkswagen CC, geleneksel coupe’lere kıyasla çok daha geniş bir oturma alanına sahip. İsteğe bağlı olarak sunulan, sürücüye özel aktif havalandırmalı koltuk, Yeni Volkswagen CC’nin sunduğu etkileyici opsiyonel özelliklerin başında geliyor. Kolay açılır bagaj sistemi Easy open, elleriniz dolu olsa bile, arka tamponun altında yer alan sensörler sayesinde sihirli bir ayak hareketiyle bagajı kolaylıkla açmanızı sağlıyor.

Sizi sizden bile çok düşünen bir otomobil.

Yeni Volkswagen CC’nizin olduğunu size her an hissettirecek zengin donanım.

Yeni Volkswagen CC, gelişmiş sürüş destek sistemleriyle sürücüye çok daha konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. bu sistemler, yolculuk sırasında tehlikeli bir durumla karşılaşıldığında sürücüyü uyarıyor. Direksiyon bölgesinde yer alan sensörler aracılığıyla sürücünün yorgunluk belirtilerini algılayıp görsel ve işitsel sinyaller aracılığıyla sürücüyü mola vermesi için uyaran yorgunluk tespit sistemi bunlardan yalnızca biri.

Şu an ki fiyatı :

Yeni Volkswagen CC 1.4 lt TSI 160 PS Tiptr. DSG. 37.900,00 EUR + 834,00 TL
Yeni Volkswagen CC 2.0 lt TSI 211 PS Tiptr. DSG 56.000,00 EUR + 1.514,50 TL
Yeni Volkswagen CC 2.0 lt TDI BMT 140 PS Tiptr. DSG 53.300,00 EUR + 1.514,50 TL
Yeni Volkswagen CC 2.0 lt TDI BMT 170 PS Tiptr. DSG 56.400,00 EUR + 1.514,50 TL

Teknik Özellikler

Galeri

Tags: , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Üste Çık ↑