Müzik

Yayın Tarihi: Haziran 22nd, 2012 | Yazar: gorgeous

0

Sıla 23 Haziran 2012 Turkcell Kuruçeşme Arena Konseri

Dillere dolanan sözleri, besteleri ve albümleri ile Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden biri olan Sıla, “Konuşmadığımız Şeyler Var” isimli üçüncü albümünün başarısı hala devam ederken yeni albümünü sabırla bekleyen müzikseverlere albüm öncesi “Joker” DVD projesini hediye etti ve başarılı satış grafiği yakalayarak listelerin başına yerleşti.

Yurtiçi ve yurtdışında albümü kadar sahnedeki performansı ile de başarısından sıkça söz ettiren Sıla, 2010 yılının yaz aylarında verdiği İstanbul açık hava konserlerinde izdiham yaratmış, binlerce dinleyenini sadece sahne performansı ile değil aynı zamanda özel sahne şovlarıyla da büyülemişti.

Sıla, merakla beklenen bu yaz döneminin ilk ve son İstanbul konserini 23 Haziran Cumartesi dünya starlarına ev sahipliği yapmış olan Turkcell Kuruçeşme Arena’nın büyüleyici atmosferinde gerçekleştirecek.

23 Haziran Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek bu mükemmel gecede bulunan şanslı insanlardan olmak istiyorsanız geç olmadan yerlerinizi ayırtın.

Tags: , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑