Müzik

Yayın Tarihi: Ağustos 14th, 2012 | Yazar: gorgeous

0

Scorpions Veda Turnesi ile Türkiye’de

Rock dünyasının efsanevi isimlerinden Scorpions, sevenlerinin yoğun talebi üzerine ‘Comeblack’ ile Türkiye’ye geri dönüyor!

46 yıllık müzik serüvenlerinin sonunda 2010 yılında dağılma kararı alan grup, hala sürmekte olan 3 yıllık Farewell dünya turnesine başladı ve  aynı yıl çıkan ‘Sting in the Tail’ albümlerinin başarısı ardından müzikseverlerle yeniden buluşmaya devam ediyor. 2010 Veda Turnesi boyunca sevenlerinin büyük desteğiyle karşılaşan grup üyeleri, bu yeni proje kapsamında bir kere daha stüdyoya girmekten mutluluk duyduklarını belirttiler.

‘Comeblack’ albümü, hem yıllardır gönülden destek gördükleri Scorpions hayranlarına hem de The Beatles ve The Rolling Stones gibi gruba müzik kariyerlerinde ilham veren efsanevi isimlere bir teşekkür niteliğinde… Milyonlarca rockseverin kalbinde taht kurmuş ‘Rock You Like A Hurricane’, ‘Wind Of Change’ ve ‘Still Loving You’ gibi ölümsüz parçalar, grubun kurucusu ve vokalisti Klaus Meine, grubun gitaristi Rudolf Schenker ve Jabs & co. yaratıcılığı ışığında günümüz teknolojisinin olanaklarıyla bu albüm için yeniden kaydedildi.

Efsane grup, Unilife Organizasyonu ile, 2010’da onbinleri ağırlayan konserlerinin ardından 2012’ye de damgasını vurmaya hazırlaniyor. Unilife Organizasyonun bu turne kapsamında bir sürprizi konser ayağına İzmir’i eklemesi oldu. İzmir’e son 3 senedir Cranberries, James Blunt gibi dünyaca ünlü isimlerin konserlerinin bir ayağı ekleyen Unilife; İzmirli müzikseverlerin coşkusunu ve isteklerini karşılıksız bırakmayarak İzmir’i turne kapsamına aldı.

Efsanenin arkasından “Keşke konsere gitseydik” diyenlere, 17 Ekim’de İzmir Arena’da ve 19 Ekim’de İstanbul Küçükçiftlik Park’ta Scorpions ile bir kez daha unutulmaz melodileri eşliğinde muhteşem bir gece geçirecekler.

İstanbul Konseri:
Biletler: 110TL yerine 89TL
Sahne Önü: 265TL yerine 165TL
Deluxe Biletler: 365TL yerine 265TL

İzmir Konseri:
Biletler: 78TL yerine 67TL
Sahne Önü: 165TL yerine 132TL
Deluxe Biletler: 265TL yerinde 225TL

Deluxe Biletler: Sınırsız içki (Yabancı/ Yerli Viski-Votka-Enerji-Şarap-Bira) ve Snack ikramlarını kapsamaktadır. Deluxe bilet sahipleri ayrıca sahne önüne geçme imkanına da sahiptir.

Scorpions’un unutulmaz şarkılarından “Wind of Change” i dinleyerek devam edebilirsiniz… 

Tags: , , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑