Yaşam

Yayın Tarihi: Kasım 15th, 2012 | Yazar: gorgeous

0

Kate Moss’un Beklenen Kitabı “Kate : The Kate Moss Book” Çıktı

Şimdiye kadar yer aldığı her çekim, yüzü olduğu her reklam, yaptığı her iş ile güzelliği ve başarıları hayran kitlesini arttıran Kate Moss, şimdi de “Kate : The Kate Moss Book” isimli kitabıyla karşımıza çıkıyor.

Kate Moss Corrine Day tarafından çekilen ve ingiliz dergisi The Face’te yayınlanan bir fotoğrafı ile genç yaşta modellik hayatına başladı. 90’larda Cindy Crawford, Claudia Schiffer ve Linda Evangelista gibi süper modellerle birlikte birçok çalışmada yer aldı, Calvin Klein, Chanel, Bulgari, Dolce & Gabbana, Gucci ve Longchamp gibi firmaların reklam kampanyalarında güzelliğini sergiledi.

Kate Moss 6 Kasım’da Amazon’da satışa sundu kitabında kariyerine ait başından geçenleri ve moda dünyasında yaşadıklarını kendi kalemiyle anlatıyor.

Fabien Baron, Jess Hallet ve Jefferson Hack tarafından derlenen kitapta kariyerinin en önemli çekimlerine de yer veren Moss’un, Mario Testino, Karl Lagerfeld, Terry Richardson, Corrine Day, Mert & Marcus, Inez & Vinoodh, Mario Sorenti gibi dünyanın ünlü moda fotoğrafçılarıyla birlikte çalıştığı projelerin hiç görülmemiş en özel fotoğrafları da yer aldı.

Sekiz farklı kapakla piyasaya çıkan kitabın her bir kapağında ünlü modelin iddialı pozları yer alıyor.

Kitabın Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz belli değil.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑