Tatlı Sert Yudumlar; Alaçatı Tektekçi


Değişik tatlar peşindeyseniz. Yeniliklere ve eğlenceye hazırsanız Alaçatı’daki durağınız Tektekçi…Tektekçi’nin felsefesi ”Gel birkaç tek atalım, keyfimize bakalım!”

Yalnız Tektekçi adabına göre içmenin tek şartı; ne içerseniz, ne kadar içerseniz için ama hep Tek Tek için…
Özel tariflerden oluşan bu eşsiz lezzetleri ilginç sunum yöntemleriyle görsel bir zevkle içebilirsiniz. Shotlarınız deney tüpleri, reçel şişeleri, balonlar, huniler içinde, kimi zaman anneannenizin evlerinde gördüğünüz likör şişeleri ve bardaklarıyla servis ediliyor.
Shotların isimleri ise mekan kadar yaratıcı;
Net, Sert, Flat, Kiss, Blizzard, Sting, Nemo, Kafa, Cücük, Yat, Zoi, Efil, Vanminüt, Fişenk, Kurander, Davai, Nasip, Sospiro, Oi, Çivi, Beberuhi, Dikiz, Aman, Dudu, Hit, Ska, Fiks, Halo, Barbut, Hoo…
Size küçük bir öneride bizden; Mekanın tuvaletine gittiğinizde kara tahtaya içinizden ne geliyorsa karalayın. Yazdıklarınızı okuyup mutlu olanlar ya da kimbilir hayatın anlamını bulanlar olabilir.
Birde küçük dedikodu….Mekan o kadar sevildi ki kış sezonunda İzmir’de bir şube açılabilirmiş.
Tektekçi Alaçatı
Tel: (0533) 774 74 60
Adres: Tokoğlu Mah.Kemal Paşa Cad. No: 59
Alaçatı-Çeşme, İzmir

Tags: , , , , ,


Yazar Hakkında

Hayallerine ve hayal etmeye, güzel yaşamaya, stil sahibi olmanın önemine, dahası güzel olan şeyleri paylaşmaya, hala iyi olan herkesin birgün mutlaka kazanacağına inanan ve bu bu inançlarını harflere döken paylaşımcı :) Hayat herşeye rağmen güzeldir...Üste Çık ↑