Pera’da Bir Durak: Jack Russell

İstanbul gece hayatına yön veren isimlerden Emre Ergani’nin yeni işletmelerinden Jack Russell, Gül Etker’in işletmeciliğiyle Pera’nın en popüler adreslerinden biri.

Resto-bar konseptiyle hizmet veren Jack Russell, iştah kabartan mönüsü, dikkat çekici dekorasyonu, yaz-kış açık olan bahçesi ve hip ortamıyla Pera’nın enerjisini arttırmakla birlikte, neşeli ve kışkırtıcı anların ev sahipliğini üstleniyor.
Adını aldığı terrier cinsi Jack Russell fotoğrafının duvarlarını süslediği sıra dışı dekorasyonu, 80 kişilik oturma kapasitesi ve iddialı barıyla; hızlı, genç ve hareketli yaşamayı sevenlerin buluşma noktası olan Jack Russell; Gül Etker tarafından hazırlanan geniş ve leziz menüsüyle de lezzet tutkunlarının vazgeçemeyeceği mekânlar listesinde ilk sırada yerini alıyor.
Öğle yemeklerinde güne farklılık katmak, iş çıkışı dostlarınızla buluşmak, Jack Russell’a özel lezziz ve sıra dışı menüsü eşliğinde keyifli bir akşam yemeği yemek veya gece eğlencesinden önce sevdiklerinizle bir araya gelmek için Pera’nın en farklı resto-bar’ı Jack Russell, sizleri bekliyor.

Bizden öneri; Kadayıflı çıtır karidesin, tarçınlı dana gerdanın tadına mutlaka bakılmalı.

Tags: , , , ,


Yazar Hakkında

Hayallerine ve hayal etmeye, güzel yaşamaya, stil sahibi olmanın önemine, dahası güzel olan şeyleri paylaşmaya, hala iyi olan herkesin birgün mutlaka kazanacağına inanan ve bu bu inançlarını harflere döken paylaşımcı :) Hayat herşeye rağmen güzeldir...Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑