Go Mongo – Moğol Barbeküsü

“Moğol Barbeküsü” denince Türkiye’de akla gelen ilk marka olan Go Mongo aşıklar için sevgililer günü sürprizi hazırladı. Sevgililer Günü’nü Go Mongo’nun eşsiz lezzetleriyle tatlandırmak isteyen çiftler, çikolata ikramıyla karşılanıyor. Go Mongo, ayrıca, aşıkların bu mutlu gününü fotoğraflarla ölümsüzleştirerek, çiftlere hediye ediyor.

Go Mongo’nun Asya steplerinden Türkiye’ye taşıdığı Moğol lezzetleri, tüm lezzet kaşiflerinin damağında yer etmiş durumda. Yeni lezzetleri keşfetmekten zevk alanların mutfağı Go Mongo, sürekli yenilediği menüsüyle olduğu kadar misafirlerine sunduğu sürprizlerle de iddialı.

Yaklaşan Sevgililer Günü programınızın bir köşesine, Go Mongo’da muhteşem bir yemeği eklerseniz, sıcak bir karşılama ve asla unutulmayacak bir yemek deneyimi sizleri bekliyor.

Go Mongo mutluluğu ölümsüzleştiriyor

Go Mongo Sevgililer Günü’nde çiftler için çikolata eşliğinde sıcak bir karşılama hazırladı. Sevgililer Günü mutluluğunuz da yine Go Mongo’da ölümsüzleşiyor. Sevgilinizle birlikte geçireceğiniz mutlu dakikalar fotoğraflanarak Polaroid formatında sizlere hediye ediliyor. Böylece Sevgililer Günü coşkusu sürekli hatırlanacak bir mutluluğa dönüşüyor.

Go Mongo Istinye Park

Istinye Bayırı Caddesi, Istinye Park, 34460, Istanbul
Tel: 0212.345.5888

Go Mongo Suadiye

Suadiye Mh., 34740, Istanbul
Tel: 0216.410.3223

Go Mongo Meydan

Çakmak Mahallesi, Metro Grup Sokak M1, Meydan Alışveriş Merkezi, Ümraniye, 34774, Istanbul
Tel: 0216.499.2525

Tags: , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑