Cirque du Soleil Alegria – Şov Devam Ediyor

Dünyada bugüne kadar 100 milyonun üzerinde izleyiciyi büyüleyen Cirque du Soleil, en çok ilgi gören şovu Alegria’yla İstanbul’luların nefesini kesmeye hazırlanıyor.

Sahne tasarımı, müzikleri, dansları, kostümleri ve makyajlarıyla gösteri sanatlarında devrim yaratan Cirque du Soleil, akrobatik hareketleriyle büyüleyici, ateş danslarıyla nefes kesici, denge performanslarıyla ise hayranlık uyandıran bir şov sunacak.

“Güneş Sirki”, Pozitif Live tarafından Finansbank’ın ana sponsorluğunda düzenlenen Alegria şovuyla 22-23-29-30 Eylül’de Ülker Sports Arena’da, 6-7-13-14 Ekim’de ise Ora Arena’da sahne alacak.

Alegria Hakkında:

İspanyolcada mutluluk, sevinç ve başarı anlamlarına gelen Alegria, toplamda 15 ülkeden 55 kişilik uluslararası bir ekipten oluşuyor. Akrobasi ve atletizmi sanatın opera ve barok öğeleriyle birleştiren, teatral karakterlerin özgün kıyafetleri, hipnotize edici performanslarıyla canlı müziklerin eşliğinde sergilenen büyüleyici bir gösteri. Alegria gösterisi bir şovdan çok her yaştan izleyiciyi büyülemeyi başaran yaratıcı ve heyecan dolu bir deneyim.

Tags: , , , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑