Yaşam

Yayın Tarihi: Nisan 12th, 2014 | Yazar: modastilyasam

0

2014 İstanbul Shopping Fest Yaklaşıyor

Geçtiğimiz senelerde büyük ilgi gören İstanbul Alışveriş Festivali yani İstanbul Shopping Fest 2014 bu sene 7-29 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek.

İstanbul Shopping Fest, dördüncü yılına organizasyonel yapısını yeni ortaklarla güçlendirerek giriyor. 2014’te festivalin enerjisi sokaktaki seyyar satıcıdan en lüks AVM’ye, taksiciden eğlence ve konaklama sektörüne kadar çok geniş bir alana yayılacak.

Dünyanın birçok noktasından yüzbinlerce ziyaretçinin ağırlanacağı İstanbul ShoppingFest’te açılış ve kapanış etkinliklerinin yanı sıra İstanbul’un çeşitli noktalarında,geç saatlere kadar açık kalacak olan alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda pekçok aktivitenin gerçekleştirilmesi planlanıyor. Festival ruhu, alışveriş merkezleri kadar İstanbul’un önemli alışveriş caddelerini de sarıcak. 21 gün boyunca devam edecek olan sokak şenlikleri, konserler,gösteriler, çocuklara özel oyunlar, partiler, yarışmalar ve defilelerle hareketlenen şehirde eğlencenin temposu daha da yükselmesini bekliyoruz.

İşte 2014 İstanbul Shopping Fest’in reklam filmi. 

Tags: , , , , , , ,


Yazar Hakkında

Modastilyasam.com ile artık Türkiye ve Dünya modası parmaklarınızın ucunda. ***Moda Stil Yaşam , Hayata Renk Katan Herşey***Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑