Instacube ile Instagram Evinizin Her Yerinde

Telefonlardan yada tabletlerden anlık fotoğrafların paylaşıldığı popüler Instagram uygulaması için birçok aksesuar üretilmeye devam ediyor.

Son günlerde üretilen bu aksesuarlardan en ilgi çekici olan ise Instacube.

Instacube sayesinde telefonunuzdan ya da tabletinizden Instagram’a girmeden 600×600 boyutundaki resimleri isterseniz hashtag ekleyerek isterseniz sadece feed’inizden görüntüleyebiliyorsunuz.

Çerçeve görünümünü andıran Instacube ile evinizin kablosuz ağından instagram hesabınızı bağlanmak ve görüntülemek istediklerinizi seçmek yeterli.

Instacube’ün tasarımında instagram’da kullandığınız tüm özellikler düşünülmüş, üstünde ki power tuşu ile açıp kapatabiliyor, diğer tuş ile seçeceğiniz feed’ler arasında geçiş yapabiliyor, 3’üncu ve kalp şeklinde olan tuş ile ise beğendiğiniz fotoğrafları “Like” lıyabiliyorsunuz.

Instacube android tabanlı olarak çalışıyor ve kablosuz internet imkanı bulunan her yerde kullanılabiliyor.

Teknik özellikleri açısından incelediğimizde ARM işlemci, 4 GB Dahili Bellek, 256 MB Ram, 7.5 inç kare çerçeve, 6,5 inç LCD Dokunmatik ekran, 600×600 px ekran çözünürlülüğü, 802.11b/g/n kablosuz ağ erişimi öne çıkıyor.

Instacube’ün boyu 20 cm iken genişliği ise sadece 6.35 cm.

Ürünün Mart 2013 ayında raflardaki yerini alması ve 150 dolardan satışa çıkması bekleniyor. 

Tags: , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑