Google Ingress Hayatı Oyun Platformuna Çeviriyor

Google Ingress oyun meraklıları için gerçek hayatı oyun platformuna dönüştürmeye hazırlanıyor. Yaklaşık 6 ayı aşkın süredir denenmekte olan yeni oyun Ingress ile fiziksel yani gerçek dünyada size verilen hedeflerle enerji topluyorsunuz.

Google’ın henüz Android işletim sistemine sahip cihazlarla oynanabilecek bu yeni oyunda enerji toplayan Alimler ekibini ya da enerji için savaşan Direniş takımını seçebiliyorsunuz.
Ardından diğer insanlarla aranızdaki rekabeti şekillendiren iç-dış dünya mücadelesine katılıyorsunuz. Oyunu ilginç kılan en büyük özellik ise oyunun yaşadığınız çevrede geçecek olması.

Oyunu geliştiren Niantic Labs’in kurucusu John Hanke, Ingress’i “Telefonunuzla labirentteki bir fare gibisiniz ama bilgisayarınızın başına geçtiğinizde oyuna tepeden bakabiliyorsunuz” diyor.

İlgi çekici bir video ile tanıtımı yapılan oyun şu an kapalı-beta aşamasında. Dilerseniz internet sitesinden oyunu denemek için davetiye talep edebiliyorsunuz.

İşte Google’ın yeni oyunu Ingress’in tanıtım videosu. 

Tags: , , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑