Aperion ARIS Kablosuz Hoparlörle Dilediğiniz Yerde Müzik Keyfi

ABD menşeli Aperion Audio firması, Aperion ARIS Wireless Speaker System (ARIS Kablosuz Hoparlör Sistemi) adını verdiği DLNA sertifikalı kablosuz hoparlörünü Amerika’da ve internet sitesi üzerinden satışa sundu.

ARIS Kablosuz Hoparlörün en önemli özelliği Windows Android ve iOS işletim sistemleriyle kablosuz bağlantı kurabiliyor olması. Sadece kablosuz olarak kalmayarak ethernet üzerinden de bağlantı imkanı mevcut tabiki.

ARIS kablosuz hoparlör ile her zaman temiz ve yüksek bir ses alabilirsiniz. Gerçekten yüksek. Özellikle geliştirilmiş stereo modunda konser tadı alabiliyorsunuz.

ARIS aluminyum gövdesi, transparan akustik bezden yapılmış ızgarası ile eşsiz bir dizayn sunuyor.

Ön yüzdeki ızgarayı çıkarttığınızda ARIS’in iki adet 1″lik neodymium tweeterdan ve 2 adet 4″‘lik fiberglas wooferdan, 4 adet toplamda 100 wattlık amplifayerden oluşuyor. Ayrıca kablosuz kullanmayı tercih etmeyenler için 3.5mm’lik jak girişine de sahip.

6,5” x 14”,75” x 6,5” boyutlarına sahip olan Aperion ARIS’in boyutlarıyla her yerde kullabileceğiniz bir hoparlör özelliğini taşıyor.

Aperion ARIS Kablosuz Hoparlör 499$ fiyat etiketiyle şu an firmanın internet sitesi üzerinden satışa sunuluyor. Türkiye’ye de çok yakında gelmesi bekleniyor.

Tags: , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Üste Çık ↑