FAME! Lady Gaga’dan Dünyanın İlk Siyah Parfümü

Ünlü Star Lady Gaga’dan kendisinden beklenen türde bir parfüm üretti ve yine olay oldu.

The Fame ismini verdiği ve üretim aşamasında var olan tüm yaratıcılığını ve enerjisini yeni projesine aktaran Lady Gaga, bir kadın dergisine verdiği samimi röportajda parfümü hakkında çok heyecanlı olduğunu ve adeta doğum sancıları çektiğini ifade etti!

Parfümün aroması, rengi, şişesi ve reklamı medyada ayrı ayrı olay oldu.

Hele Avustralya’nın ünlü radyo programı The Kyle and Jackie O Show’a çıkan Lady Gaga’nın “The Fame, pahalı bir fahişe gibi kokmanızı sağlayacak. Prestijli ve erotizmin doruklarında bir imaja sahip olacaksınız. Parfümümün içerisinde sperm ve kan var. Sperm seksten sonra hissettiğiniz mutluluğu yakalamanızı sağlayacak. Kan ise benim kanımdan alınmış bir numuneden çoğaltıldı yani benden bir parçayı teninizde taşıyabileceksiniz” şeklindeki açıklamaları herkesi hafiften bir şoka uğrattı.

Neyse ki, radikal yıldızın açıklaması sadece bir sansasyondan ibaret!

Parfümün gerçek içeriği ise; güzelavrat otu, kayısı nektarı, bal, yasemin, tütsü, orkide ve safranın meyveli çiçeksi tatlımsı bir karışımından oluşuyor.

Parfümün karakteri erotik, karanlık, şehvet uyandırıcı ve iştah açıcı olarak tanımlanıyor.

Parfüm siyah yumurta şeklinde bir şişeye sahip kapağı ise altın renginde bir pençeden oluşuyor.

The Fame’in diğer parfümlerden bir diğer farklı yönü ise siyah bir sıvıya sahip oluşu! Yani bu parfüm piyasadaki ilk siyah parfüm!

Lady Gaga’nın siyah bir maske takarak çıplak bir şekilde uzandığı ve vücudunun stratejik bölgelerinin üzerine tırmanana küçük erkekler ile kaplandığı radikal reklam posteri ise daha parfüm piyasaya sürülmeden The Fame markasının olay yaratmasını sağlayan Steven Klein imzalı bir pazarlama harikası!

Lady Gaga hayranlarının çoktan odalarının duvarlarında yer alan bu erotik çalışma, parfümün erkekler üzerinde yaratacağı etkiyi tanımlar nitelikte!

Şöhret manasına gelen adı ve kapkara ambalajı ve içeriğiyle, şöhretin karanlık yönlerini simgeleyen bu çok özel parfüm dünya çapında Macy’s, Bloomingdale’s, Saks Fifth Avenue ve Sephora mağazalarında satışa sunulacak. Parfümün Ekim ayında Sephora mağazalarında satışa sunulması bekleniyor.

İlginç parfümün ilginç tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.Tags: , , , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑