Swatch 2013 Saat Modelleri

Isviçre’nin ünlü saat ve takı tasarımcısı Swatch Irony serisine kattığı yeni altı saat ile sizi şıklığınızı tamamlamaya davet ediyor. Klasik Koleksiyon paslanmaz çelik iki adet Irony Chrono modeli sunuyor. PVD Rose ve  PVD altın renk seçenekleri sunan saatlerin kayış ve kadranlarındaki beyaz renk detayı kontrast oluşturuyor.

Son olarak koleksiyondaki yerini alan 2 adet Irony Big ile Classic Collection (PVD Extensions) tamamlanıyor. Black Medal(YGG706) modeli ise timsah derisi motifli deri kayışı ile şıklığı yakalamanızı sağlıyor. Klasik Koleksiyon şıklık ve zerafeti ile bileğinde ayrıcalık yakalamak isteyen herkesi Swatch mağazalarında bekliyor. Yeni Chrono modellerine iki Irony Medium ekleniyor.  İncelikleri ile dikkat çeken, pembe altın olmak üzere iki renk seçeneği sunan bu modeller 33mm boyutundaki kasaları ile zerafetinizi tamamlıyor.  Pembe- beyaz ve altın-beyaz kayışı tamamlayan beyaz kadran ise bileğinizi uyum içinde sarıyor.

Tags: , , , , , , , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑