Nicholas Kirkwood Victoria’s Secret Show 2013 Koleksiyonu Ayakkabı Modelleri

Birbirinden güzel meleklerin yeraldığı defilenin detaylarına inmeye hazır mısınız? Eminiz pek çoğumuz Victoria’s Secret Show’u izlerken aksesuarlardan çok, birbirinden güzel mankenlerin harika vücutları ve gülümsemelerine dalmışken ayakkabılarıyla ilgilenememişizdir. İşte bu bilinçle yola çıkarak kaçırdığınız kısımları birkez daha size hatırlatmak istedik.

Show’un ayakkabıları Nicholas Kirkwood tarafından design edilmiş. Ayakkabılar 6 farklı temaya göre hazırlanmış. Calendar, Circus, Toy Pink, Dangerous Liaisons, Silver Screen, ve Angel in Bloom temaları için birbirinden renkli ve eğlenceli ayakkabılar hazırlanmış…Dizüstü Barok çizmelerden, seksi yüksek topuklara kadar koleksiyonda Victoria’s Secret Fashion Show’un fantastik doğasına uygun olarak muhteşem parçalar yer almış.

Hepimizi derinden sarsan haber ise bu parçaların sadece show ve melekler için hazırlanmış olması….

Tags: , , , , , ,


Yazar Hakkında

Hayallerine ve hayal etmeye, güzel yaşamaya, stil sahibi olmanın önemine, dahası güzel olan şeyleri paylaşmaya, hala iyi olan herkesin birgün mutlaka kazanacağına inanan ve bu bu inançlarını harflere döken paylaşımcı :) Hayat herşeye rağmen güzeldir...Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑