Massimo Dutti 2012 Sonbahar Koleksiyonu


İspanyol markası Massimo Dutti kıskanılacak bir sonbahar kolkesiyonuna imza atmış…Deri pantolonlar rahat kesimleriyle göz dolduruyor.

Örgü kazaklar, uzun ve salaş halleriyle en şık kalem eteklerimizle kombinleniyor. Umursamaz ama bir o kadar da özenli bir görünüm için harika bir alternatif sunan Massimo Dutti 2012 Sonbahar koleksiyonu için şimdiden gardroplarımızda yer açmaya başlamalıyız. Yazın en sıcak günlerinde Sonbahar Koleksiyonları cazip gelmese de şimdiden bir kaç parçayı gardroplara eklemek akıllıca bir seçim olacaktır.
Koleksiyonun renk seçimleri ise dikkat çekici…Mücevher tonlarından bu sezon zümrüt yeşili ve safir mavisi renkleriyle gri ve siyah ağırlıklı koleksiyona renk katan marka sonbaharı kutlamaya hazırlanıyor.
Bu muhteşem renkleri yine kullanacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyoruz…Sonbaharın asaleti ve şıklığı kapımızda…Hazır mısınız?

Tags: , , , , , , , ,


Yazar Hakkında

Hayallerine ve hayal etmeye, güzel yaşamaya, stil sahibi olmanın önemine, dahası güzel olan şeyleri paylaşmaya, hala iyi olan herkesin birgün mutlaka kazanacağına inanan ve bu bu inançlarını harflere döken paylaşımcı :) Hayat herşeye rağmen güzeldir...Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑