Makyaj

Yayın Tarihi: Ekim 20th, 2012 | Yazar: gorgeous

0

Sevgilinizi Baştan Çıkartacak Parfüm Seçenekleri

Gecenin karanlığında tıpkı arkanızda bir iz bırakır gibi kokunuzu bırakacağınız ve çevrenizdekileri baştan çıkartacağınız parfüm seçeneklerinden bazıları.

Parfüm, kokulara çeşitli anlamlar yükleyen insanoğlunun duygularını harekete geçiren önemli bir etkendir. Uzmanlar güzel kokuların karşıdaki kişide hoşa gidecek etkileşimleri tetiklediğini söylüyor. İşte kadınlar ve erkekler için en çekici bulunan parfümler:

Özgüveni yüksek, ulaşılması zor kadınlara Gucci Premiere

Özgüveni yüksek kadınların kokusu Gucci Premiere ile kendi filminizin galasında kırmızı halıda yürüyen bir yıldız olabilirsiniz.

Tropikal esintilerin çekiciliğini sunan Thierry Mugler Angel

Tropikal esintilerle gecelerin seksi kadını olabilisiniz.  Boynunuzdan ve bedeninizden gelen meyve aromalarının, bal ve gülle uyumu, siz yaklaşan her erkeği baştan çıkaracaksınız.

Narin kadınların tercihi Versace Crystal Noir

Narin kadınlar için özel olarak tasarlanmış, gizemini taze gardenya, amber ve miskin uyumundan alan bu parfümle, çevrenizdeki herkesi bir mıknatıs gibi kendinize çekeceksiniz.

Gecelerin kadını için vazgeçilmez koku: DKNY Delicious Night

Gecelere özel tasarlanmış bu koku, çiçeksi ve oryantal uyumu ile sizi gecenin en tutkulu ve aranılan kadını yapacak. Herkesi baştan çıkartabilirsiniz, yeter ki isteyin!

Cazibe ve ihtişamın sembolü Christian Dior Midnight Poison

Fantezi dünyasının Külkedisi ve dişiliğini tüm çekiciliğiyle arkasında bırakan kadınlar için gül, kehribar ve paçulinin muhteşem birleşimi bir koku. Cazibenin ve ihtişamın sembolü olacaksınız

Çekiciliğinizi artırmak için Paco Rabanne Lady Million

Canlı, şehvetli ve bir elmas gibi göz alıcı olmanın yolu. Tıpkı Samanyolu gibi, arkanızdan yüzlerce küçük yıldızı sürükleyeceksiniz. Kalitenin kokusu portakal çiçeği ve yaseminin o zarafet dolu dünyasında bedeniniz başka şarkılar söyleyecek.

Geceye damga vuran bir koku Giorgio Armani Code Pour Femme

Baştan çıkarıcı kan portakalı, zencefil, vanilya ve yaseminin sihirli uyumu sayesinde siz sadece zeki ve güzel değil, aynı zamanda seksi ve dikkat çekicisiniz. Teninizi saran bu koku gecelerin unutulmaz isimleri arasına sizi sokacak.

Erkeğin yeni imzası Paco Rabanne 1 Million

Erkeğin yeni imzası Paco Rabanne 1 Million, erkekleri tıpkı Vahşi Batı’da atıyla gezen bir kovboy kadar seksi ve ulaşılmaz kılacak. Greyfurt, amber, beyaz odun karışımı ve şişesindeki altın külçesi ile zevkinizi de gözler önüne sereceksiniz.

Güçlü erkeklerin kokusu Giorgio Armani Attitude Extreme

Güçlü ve ne istediğini bilen karizmatik erkeklerin kokusu… Limon, kahve, kakule ve sedirin değişik birleşimi yaydığınız enerjiyle kadınların gözbebeği olursunuz.

Cesur erkeklere YSL La Nuit De L’Homme

Kahraman ve cesur erkeklerin simgesi, Kakule, Sedir ve Kumarin’in baştan çıkarıcı ve dayanılmaz kokusu sayesinde, bulunduğunuz her yerde kendinizden izler bırakabilirsiniz. Duygusal ama gözü pek, lider erkeklerin seçimi…

Gecelerin şövalyesine Christian Dior Homme Intense

Modern ancak klasikten ödün vermeyen zevkli erkeklerin seçimi vetiver, lavanta ve amberin ortaklaşa uyumu ile gecelerin şövalyelerine hitap ediyor. Gecenin en seksi erkeği olabilir ve arabanızla yarattığınız ambiansı gecenin tamamına yayabilirsiniz.

Teknoloji severlere Givenchy Play Intense

Teknolojiyi seven, yeniliklere açık ve geceleri sihirli dünyaların kapılarını açabilen çekici ve gösterişli erkeklerin seçimi Givenchy Play Intense ile kadınları peşinizden sürükleyebilirsiniz.

Ateşe körükle gidenlere Christian Dior Fahrenheit Absolute

Gecenin ateşini körükleyecek ve çevrenizi saran auranın muhteşem kokusu ile çevrenizde sizin güvenli kollarınızda olmayı isteyecek pek çok yıldız bulabilirsiniz. Kararlı, atak ve güven duygusu veren erkeklerin seçimi bergamot, sandal ve menekşenin orijinal uyumunu denemelisiniz.

Gecelerin kralına Hugo Boss Bottled Night

Burada benim sözüm geçer diyen erkekler için adı gibi gecelerin sahibi ve kralı olacağınız bir parfüm. Tıpkı yaz günlerinin sıcak geceleri gibi ateşli, heyecanlı ve zevk dolu anların kokusu, farklı dünyaları keşfetmek isteyen güçlü erkeklerin tercihi.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yazar Hakkında

modastilyasam.com'un editörlerinden. Sizlere biraz moda, biraz stil ve yaşamdan kesitler sunmak için çalışanlardan.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑