Kate Bosworth Topshop 2012 Yılbaşı Koleksiyonu Kampanyası’nın Yüzü Oldu

Kate Bosworth nefes kesici güzelliği ile Topshop’un Yılbaşı koleksiyonunun tanıtımı için kameralar karşısına geçti. Nişanlısı Micheal Polish tarafından yönetmenliği yapılan kısa filmde muhteşem güzelliğini ve yeteneklerini sergiledi…

Uzun kollu, sırtı pencereli, kırmızı payetli elbisenin içinde simsiyah bir piyano üzerinde en az kendisi kadar etkileyici sesiyle arzı endam eden güzel ve yetenekli yıldız, koleksiyon kadar iddialı olduğunu kanıtladı.
Londra’da Cafe de Paris adlı mekanda gerçekleştirilen çekimlerde güzel yıldız ‘Winter Wonderland’ isimli şarkıyı seslendirdi.
Bu kampanya ile en sevdiği iki tutkusunu birleştiridiğini söyleyen güzel yıldız, böyle bir projede yer almaktan memnuniyet duyduğunu açıkladı. Topshop markasının en sıkı fanlarından biri olduğunu da açıklamayı ihmal etmeyen 29 yaşındaki güzel yıldız böylesine eğlenceli ve titiz bir takımın parçası olmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi.
Gelelim koleksiyonun detaylarına… Koleksiyon oluşturulurken sinematografik öğeler taşımasına özellikle dikkat edilmiş. bir nevi sinema ve modanın evlendirildiği bir proje olmuş. The Fabulous Baker Boys gibi filmlerden ve Michelle Pfeiffer gibi aktrislerden ilham alınmış.
Markanın tasarımcıları Kate Bosworth’un tipik bir Topshop kızı olduğunu ve marka ile tamamen özdeşleştiğini özellikle vurguluyorlar.
Koleksiyon 2013 Şubat ayından itibaren tüm dünyada mağazalarda satışa sunulacak.

Tags: , , , , , , ,


Yazar Hakkında

Hayallerine ve hayal etmeye, güzel yaşamaya, stil sahibi olmanın önemine, dahası güzel olan şeyleri paylaşmaya, hala iyi olan herkesin birgün mutlaka kazanacağına inanan ve bu bu inançlarını harflere döken paylaşımcı :) Hayat herşeye rağmen güzeldir...Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑