Moda

Yayın Tarihi: Nisan 12th, 2014 | Yazar: modastilyasam

0

Forever New’dan Yaza Özel Renkli Koleksiyon – High Society

Forever New’in yeni koleksiyonu High Society, yaz mevsiminin sıcak günlerinde renk ve dokularıyla bahar havası sunuyor. Zengin işlemeler, her zaman zarafet sunan dantelle birlikte kullanılıyor ve romantik siluetler yaratıyor.

High Society koleksiyonu, 50’li yılların ışıltılı ve feminen havasını günümüze taşıyor. Uzun, pilili ve bele oturan etek modelleri, işlemeli bluzlarla kombinlenerek döneme gönderme yapılıyor. Koleksiyondaki günlük modellerde, dantelin kullanıldığı organze ve saten kumaşlar karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda, mini etekler metalik boncuklarla detaylandırılıyor.

Yeni sezondaki ceket modellerinde pastel tonlar dikkat çekiyor. Yakasız ceketlerin yanı sıra düğmesiz ceket modelleri de öne çıkıyor. Çiçeklerden ilham alan koleksiyonda yumuşak renkler kullanılırken, güneş ve doğanın yansıması baskılar, koleksiyona yumuşak bir dokunuş katıyor.

Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-10 Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-09 Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-08 Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-07 Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-06 Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-05 Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-04 Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-03 Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-02 Forever-New-High-Society-Koleksiyonu-01

Tags: , , ,


Yazar Hakkında

Modastilyasam.com ile artık Türkiye ve Dünya modası parmaklarınızın ucunda. ***Moda Stil Yaşam , Hayata Renk Katan Herşey***Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑