Fendi 2013 İlkbahar Yaz Çanta Koleksiyonu

İlk kuruluş yıllarında kürk ve deri ürünleri tasarlamak üzere kurulan fendi, günümüzde özellikle harika, muhteşem güzellikte ve her biri bir must have tadinda olan çantaları ile tanınmaktadır. Bir süre markanin Creative Diretörlüğünü Karl Lagerfeld üstlenmiştir. Fendi’nin ünlü logosunu da o tasarlayarak markaya büyük bir katkı da yapmıştır. Biri düz, diğeri ters dönmüş iki f’den olusan logo ‘fendi furs’ anlamina gelir… Silvia Fendi’nin 1997 yılında kült statüsüne ulaşmış olan Baguette Çantası, günümüze kadar bir milyondan fazla satılmıştır.

Gelelim Fendi’ nin 2013 İlkbahar Yaz çanta modellerine… Cesur renklerle davetkar bir koleksiyonla karşılaşmaya hazır olun. Yazın naifliğine ve hafifiliğine uygun gözü yormayan ama bir o kadar da büyüleyici, asaletinize vurgu yapan, birbirinden güzel çantalar mutlaka sahip olunmalı listelerinin en tepesinde yer almaya hazır.

Fendi 2013 İlkbahar Yaz Çanta Koleksiyonunda bolca kullanılan turuncu, pembe ve kahve renkleri pastel bir görünüm kazandırıyor.

Ayrıca çanta detaylarında kullanılan işlemelere koleksiyonda bolca yer verilmiş.

Tags: , , , , , ,


Yazar Hakkında

Modastilyasam.com ile artık Türkiye ve Dünya modası parmaklarınızın ucunda. ***Moda Stil Yaşam , Hayata Renk Katan Herşey***Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑