Moda

Yayın Tarihi: Nisan 13th, 2014 | Yazar: modastilyasam

0

Alexander Wang H&M’in Yeni Misafir Tasarımcısı

H&M, dün Palm Springs ABD’de Coachelle Müzik Festivalindeki bir etkinlik sırasında bir sonraki tasarımcı işbirliğinin Alexander Wang ile olacağını duyurdu.

Bu ortaklıkla, beklenen tasarımcı işbirliği için ilk kez Amerikalı bir tasarımcı H&M ile çalışmış oluyor.

New York’ta bulunan Moda Tasarımcısının kendi adını taşıyan markası, 2007 yılında podyumdaki çıkışından bu yana sürekli gelişerek ve kent üniformasını yeniden ele alarak kendini gerçekten kanıtladı. Alexander Wang’nin temeldeki hassasiyeti, incelik ve kusurluluğu mükemmel bir şekilde kaynaştıran çelişkilerde yansıtılıyor. Koleksiyonları, modanın doğal bir görünümünü sunuyor ve her zaman bir zarafet ve kolaylık hissi yansıtıyor.

6 Kasım 2014’ten itibaren dünya çapındaki yaklaşık 250 H&M mağazasında

Alexander Wang x H&M koleksiyonu kadın ve erkeklere yönelik giysiler ve aksesuarlar içerecek ve 6 Kasım 2014’ten itibaren dünya çapındaki yaklaşık 250 H&M mağazasında satışa sunulacak.

Alexander Wang, “H&M’in tasarımcı işbirliklerinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Ekipleriyle yapılan çalışma heyecan verici ve eğlenceliydi. Sınırları zorlamaya ve yaratıcılık için bir platform oluşturmaya son derece açıklar. Bu, daha geniş bir kitlenin Alexander Wang markasının ve yaşam biçiminin öğelerini deneyimlemesi için mükemmel bir yol olacak” diyor.

H&M’in Kreatif Danışmanı Margareta van den Bosch, “Alexander Wang günümüzde modadaki en önemli seslerden biri. İnsanların ne giymek istediğini tam olarak anlıyor ve bunu başkalarına da geçen bir enerji ve tutkuyla yapıyor. Bu yıl kendisiyle işbirliği yapıyor olmak mükemmel” diyor.

6 Kasım’da Dünya’da satışa sunulacak koleksiyonun Türkiye’ye de aynı tarihte gelmesini umuyoruz.

Tags: , , , ,


Yazar Hakkında

Modastilyasam.com ile artık Türkiye ve Dünya modası parmaklarınızın ucunda. ***Moda Stil Yaşam , Hayata Renk Katan Herşey***Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üste Çık ↑